O mnie

 
  
TWISTED FORM  to kameralna pracownia, w której każde zamówienie może być dopasowane do Twoich potrzeb. Mogę znaleźć dla Ciebie inną tkaninę, zrobić coś krócej, dłużej, szerzej czy inaczej wykończyć. To wszystko dlatego, że bardzo lubię to jak się od siebie różnimy: wzrostem, proporcjami ciała, indywidualnymi preferencjami kolorystycznymi.
Jestem zakręcona na punkcie konstrukcji - lubię projektować i tworzyć rzeczy które dopasowują się do sylwetki i pozwalają na regulację.
Na co dzień nieco dzika, za szybka, chaotyczna i roztargniona w mojej pracowni przeistaczam się w flegmatycznego dłubacza.
Nie spieszę się. Nad stołem rozkminiam dłuższą chwilę zanim zdecyduję się nieodwracalnie zatopić w materiale nożyce. Wiele czynności podczas wykańczania robię ręcznie, bo tak jest precyzyjniej. Trwa to dłużej, ale widzę w tym sens. Zresztą czas w mojej pracowni płynie trochę inaczej. Pozornie nie mija. Staje w miejscu. Jednak kiedy wychodzę nocą z pracowni okazuje się, że w świecie poza pracownią minęło już wiele godzin. I wychodząc znowu robię się za szybka, chaotyczna i roztargniona:)