Szycie na miarę

W pracowni TWISTED FORM każdy z modeli dostępnych na stronie może zostać bezpłatnie dostosowany do Twoich wymiarów w usłudze MADE TO MEASURE.

Jeśli masz chęć zrealizować indywidualny projekt to też jest taka możliwość. W ramach usługi BESPOKE szyję na wymiar sukienki, spodnie, spódnice, koszule, płaszcze i marynarki.

Jak to się odbywa?

Kontaktujesz się ze mną mailowo (kontakt@twistedform.pl) lub telefonicznie (667236244) i opowiadasz mi o swoim pomyśle - co chcesz uszyć, na jaką okazję, jakie masz oczekiwania, preferencje kolorystyczne itp. Następnie wybieramy dogodny dla Ciebie i dla mnie termin pierwszego spotkania w trakcie którego dokładnie Cię mierzę i tworzymy wspólnie  dokładny projekt. Co ważne dobrze żebyś na to pierwsze spotkanie jak i na kolejne zabrała ze sobą biustonosz, który planujesz nosić do tej rzeczy, oraz buty o docelowej wysokości.

Potem spotykamy się jeszcze 2-3 razy na przymiarkach i odbiorze. Podczas przymiarek dopasowujemy ubiór do Twoich potrzeb. Masz wpływ na wszystko: kształt i głębokość dekoltu, wszystkie długości i  obwody. Dzięki szyciu na miarę powstaje unikalna rzecz. Masz coś co jest dokładnie takie jakiego potrzebujesz i istnieje na ziemi tylko jeden taki egzemplarz, więc jeśli cenisz indywidualność, to jest to też ważny aspekt.

Czas

Istnieje przekonanie, że szycie na miarę zajmuje dużo czasu. Z jednej strony tak, bo jeśli potrzebujesz szytego na miarę ubrania na uroczystość w konkretnym terminie to powinnaś zgłosić się do mnie minimum 4 tygodnie wcześniej. Tak jak napisałam wyżej będziemy się spotykać łącznie 3-4 razy. Każde spotkanie trwa miedzy 30-90 minut (czas jest zależny to od projektu). Jednak jeśli dokładnie wiesz czego potrzebujesz, a trudno jest Ci to znaleźć w sklepach z gotową odzieżą to czas poświęcony na przymiarki i finalny efekt może być w przypadku szycia miarowego bardziej  satysfakcjonujący,  niż bezskuteczne chodzenie po salonach odzieżowych i koniec końców pójście na kompromis w stosunku do swoich wcześniejszych oczekiwań.

 

Koszty

W przypadku szycia na miarę każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Wstępną wycenę uzyskasz po zapytaniu mailowym. Doładny koszt jest ustalany po wyborze tkaniny przed złożeniem zamówienia. Płatność jest w dwóch ratach: 50% wartości zamówienia jest płatne  w dniu złożenia zamówienia, a następne  50% przy odbiorze.

 Kontakt telefoniczny 667236244

Formularz kontaktowy